IMGL9552

У CHILDREN HUB провели тиждень соборності України

До Дня Соборності України, який традиційно відзначається 22 січня, у CHILDREN HUB Варшава протягом тижня проходили тематичні заняття з малечею. Під час занять викладачі з дітлахами обговорювали традиції та єдність українського народу крізь століття.  

Зокрема, пройшов майстер-клас з ліплення із солоного тіста. Дітки ознайомилася з традиційною українською кухнею. Спробували виготовити українські ляльки-мотанки. Створили та оформили листівки в українському патріотичному стилі. Також викладачі поговорили з дітлахами про історію України, кожна дитина розповіла з якої області вона родом. Крім того, розібралася які орнаменти властиві різним регіонам України.

До святкування Дня Соборності України у CHILDREN HUB також долучилися батьки маленьких відвідувачів. Вони обговорили з керівництвом хабу шляхи його розвитку та масштабування. Закликали охочих доєднуватися та ставати друзями проєкту, а соціально відповідальний бізнес — до партнерства та підтримки CHILDREN HUB.

“Кожен українець за кордоном зараз є представником нашої нації та носієм культури, як дорослий, так і дитина. Тому наше завдання зберігати та плекати у наших дітях українську ідентичність, адже вони зараз знаходяться далеко від рідного дому, у середовищі, де все для них незнайоме та чуже. Тому захист і повноцінний розвиток дітей під час війни — це проблема національного масштабу і ми маємо докласти максимум зусиль аби допомогти у її розв’язанні! Адже саме від дітей залежатиме майбутнє нашої незалежної країни!” — зазначає директорка зі стратегічного розвитку благодійного фонду Future for Ukraine, Олена Ніколаєнко.

Нагадаємо, що CHILDREN HUB — мережа центрів для адаптації, розвитку та психологічного супроводу українських дітей переселенців у країнах ЄС. Це куточок України за кордоном, де дітки почуваються добре, як вдома. Уже понад пів року українська малеча щодня відвідує CHILDREN HUB у Варшаві. Тут на них чекають великі аудиторії, кабінет психолога, логопеда, арт-терапевта, вивчення англійської мови, урбоекології, творчі та розвивальні заняття з українськими фахівцями. 

Подписывайтесь на нас в Facebook , Telegram и Instagram – там можно обсудить статью в комментариях!
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Похожие записи
picture 1
Читать дальше

Вся Польша вошла в жёлтую зону, новые ограничения уже с субботы

Сегодня на пресс-конференции премьер-министр Польши Матеуш Моравецкий объявил, что в Польшу официально пришла вторая волна эпидемии коронавируса. По этому поводу нас ждут новые ограничения
z29120315AMP13 05 2022 Warszawa calodobowy sklep z alkoholem
Читать дальше

В Польше алкоголь пьют 80% взрослых. Мужчины выпивают в 4 раза больше женщин. Каждый десятый житель пьёт ежедневно

В Польше алкоголь пьют 80% взрослых, каждый десятый житель выпивает ежедневно, зависимых - около 800 тысяч человек, говорится в исследовании Государственного агентства по решению проблем, связанных с алкогольной зависимостью.
dan burton nRW4I8kuyd8 unsplash
Читать дальше

Под Варшавой поляк избил украинского вратаря. Пострадавший: «Я получил за то, что украинец»

Под Варшавой на спортивной площадке, где проходят любительские футбольные матчи, случилась драка между поляком и украинцем. Первый после выигранного украинской командой матча заявил, что "не подаст украинцам руки", а затем пристал на парковке к украинскому вратарю и избил его.
Ukraina Warszawa
Читать дальше

У Варшавы заканчиваются деньги для помощи беженцам? Объявлен сбор

Варшава открыла четыре банковских счета, на которые все желающие (даже из-за границы) могут перевести деньги. Сделанные пожертвования помогут украинским беженцам, о которых заботится город.
kradzieży w sklepach.
Читать дальше

В Варшаве выросло число краж в магазинах – воруют кофе, шоколад и… помидоры

В Варшаве значительно увеличилось количество краж в магазинах. Чаще всего с прилавков исчезает масло, булочки, кофе, шоколад и помидоры. Торговые сети придумывают различные способы защиты товаров.
ukrainapolskaflagaflagiSshutterstock 208035238
Читать дальше

Минкультуры отказалось присвоить одной из улиц Варшавы название «Ukraińska»

Министерство культуры Польши, которое возглавляет вице-премьер Петр Глиньский из партии "Право и справедливость", заблокировало придание одной из улиц в Варшаве названия "ulica Ukraińska".
Total
0
Share