Копирование

Внимание! При использовании материалов нашего сайта на других интернет-сайтах прямая активная гиперссылка на страницу, содержащую оригинал публикации, обязательна. Ссылка должна быть заметной и располагаться в самом начале публикации.

Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Концерт Без обмежень в Варшаве

15 февраля 2020 | 18:00 21:00

Screenshot 2020 01 25 at 1.25.40 AM

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ ПРОАНОНСУВАЛИ СВІЙ НАЙМАСШТАБНІШІЙ ТУР “МIЛЬЯРДИ”

Перший концерт музиканти зіграють 25 серпня на Спiвочому Полi, в рамках вiдкритої презентацiї нового альбому “Мiльярди”.

Популярний український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ в перiод з 2018 по серпень 2019 року відіграв біля 130 концертів в Україні, невдовзі вирушить у cвій наймасштабніший тур “Мільярди”. У новому турі заплановано 150 виступів, у тому числі стадіонні концерти. Також нові пісні почують у США та Канадi. Така рекордна кiлькiсть концертiв дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ називатися найбільш гастрлюючим гуртом країни.

На фанів чекатиме найбільша за всю історію гурту музична програма, у супроводі яскравого шоу, в якій окрім нових композицій також прозвучать найкращі хіти зі всіх попередніх платівок БО.

За словами музикантiв альбом матиме нове звучання та характер, разом з тим, глибокі та ліричні тексти залишаться незмінними. Пicнi з нового альбому «Зорi Запалали», «Мiльярди» – вже добре знайомі слухачам і стали суперхітами. Офiцiйний релiз платiвки на всiх стрімінгових сервісах вiдбудеться у серпнi.

15.02.2019 19:00, Варшава, Klub Progresja

Для справжніх фанів – перше 100 білетів в промо-ціні 69 zł

Bilety:
http://bit.ly/bez_obmezhen_warszawa
https://progresja.com/events/bez_obmezhen/

79PLN – 99PLN

Progresja

ul. Fort Wola 22
Варшава, Польша

There are no upcoming events at this time.

Подписывайтесь на нас в Facebook , Telegram и Instagram – там можно обсудить статью в комментариях!