Копирование

Внимание! При использовании материалов нашего сайта на других интернет-сайтах прямая активная гиперссылка на страницу, содержащую оригинал публикации, обязательна. Ссылка должна быть заметной и располагаться в самом начале публикации.

Spedytor międzynarodowy

  • Полная занятость
  • ВАРШАВА

Вебсайт Magistral Transport

Firma Magistral Transport – to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Polsce.

Przez krótki okres stała się niezawodnym i stabilnym partnerem w zakresie usług transportu międzynarodowego i lokalnego za pomocą transportu drogowego.

Z przyjemnością oferujemy naszym klientom profesjonalną obsługę wysokiej jakości w zakresie transportu i spedycji.

Nasz zespół stale poszerza kompleks świadczonych usług, udoskonala i rozwija nowe sposoby rozwoju biznesu i jest zawsze gotowy do zaoferowania skutecznych i innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
    konkurencyjna pensja + premie za osiągane wyniki (na podstawie jasno określonych zasad);
    wewnętrzne szkolenia;
    pomoc ze strony doświadczonych pracowników;
    wszystkie niezbędne narzędzia do pracy;
    bardzo rozszerzony back-office, który pozwoli skupić się na własnej pracy, i nie przejmować się działalnością administracyjną;
    bardzo wygodne rozmieszczenie – 450m od Rondo Daszyńskiego;
    możliwość rozwoju swoich profesjonalnych kompetencji;
    możliwość awansu;
    przyjemna atmosfera pracy.

Obowiązki:

  • organizacja i koordynacja międzynarodowego przewozu ładunków;
    aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów;
    przyjmowanie i realizacja zamówień klientów;
    budowanie długotrwałych relacji z klientami i kontrahentami;
    poszerzenie bazy klientów;
    utrzymanie wysokiej jakości usług.

Oczekujemy:

  • komunikatywna znajomość języka rosyjskiego i przynajmniej jednego języka obcego (najlepiej angielskiego lub niemieckiego);
    umiejętność pracy na giełdach transportowych typu TimoCom, Trans;
    chęć uczenia się;
    dobra organizacja pracy;
    niezależność w działaniu;
    doświadczenie (nie konieczne).
    Zapraszam do kontaktu!

+48660517489

Для ответа на эту вакансию отправьте подробности по электронной почте hr@magistral-transport.com

Похожие вакансии
Как выгоднее переводить деньги домой?

Отправляй деньги домой бесплатно! А при регистрации по нашей ссылке получишь 100zł на свой счёт после перевода!